Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,20 zł , zmiana od tamtej pory: -33,46%

Re: Płynna spółka z branży OZE to skarb jak ruszą z infami w Esp

Zgłoś do moderatora
Pożyczyli 21 września czyli jeszcze zanim urosło, czyli walili od samej górki. Ja zwróciłem uwagę na spółkę jak była po 8,80 i wtedy sypali w najlepsze aż w okolice 5zł. Potem była podbitka na górne widły batonikiem 30-40tys akcji przesuwali żeby go zdjąć i znowu zwalić na 5zł. Siedzi sobie maklerek i ustawia zlecenia tak żeby zablokować arkusz albo zbić kiedy są dziury w arkuszu to dziwnym trafem zawsze spada PKC i pojawia się kilkanaście akcji po prawej. Kupować trzeba umieć a teraz popyt trochę spadł to łatwiej grać na zniechęcenie, więc wzrosty będą ale powolne.. i tak prawdopodobnie do walnego 4listopada

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OZECAPITAL -0,57% 3,46 2021-01-22 17:02:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.