Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,20 zł , zmiana od tamtej pory: -5,48%

Re: PKO IB wycrnia wartosc akcji na 23,50 zł!!!

Zgłoś do moderatora
Płynność jest ostatnio bardzo niska. Można zakładać że Ci co chcieli wyjść to już to zrobili a brakuje popytu- zresztą jak na całym rynku.
Trzeba czekać na napływ środków z PPK.
A z drugiej strony MDG musi poprawić istotnie liczbę wniosków o płatność- wtedy też się popyt znajdzie. I to pewnie szybciej niż z PPK.
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICALG -1,25% 27,60 2020-08-14 16:36:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.