Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,85 zł , zmiana od tamtej pory: -4,52%

Re: PKO IB wycrnia wartosc akcji na 23,50 zł!!!

Zgłoś do moderatora
Dlaczego uważam że liczba wniosków za rok może być powyżej 10 tys miesięcznie.
Wynika to z faktu że jak wynika z tej poniższej wypowiedzi zarządu obecnie mają pokrycie klientów w USA na poziomie 60% i jest to podpisaniu kontraktu z UnitedHelath czyli przed tym pewnie mieli mniej niż 40%. A do końca roku chca mieć 81%.
https://stooq.com/n/?f=1312556&search=+medicalgorithmics+

Z samego wzrostu pokrycia rynku liczba badań powinna wzrosnąć skokowo, choć wszystko będzie zależało od skuteczności sprzedaży i marketingu.

Dobrze też że bardziej zaczęli stawiać na biznes poza USA, to zawsze dorzuca coś do wyników. Ale po przejściu w USA na te kontrakty długoterminowe zapewne udział biznesu w USA znów istotnie wzrośnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICALG 4,01% 28,50 2020-08-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.