Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,85 zł , zmiana od tamtej pory: -3,52%

Re: PKO IB wycrnia wartosc akcji na 23,50 zł!!!

Zgłoś do moderatora
Wcześniej wielu rekomendowało 300zł.
Tyle są warte rekomendacje.
Ważne jest żeby liczba wniosków w USA rosła. Jak to ruszy to nagle okaże się że rekomendacja pójdzie na 100 albo i wiecej.
Do tego przecież jest jeszcze rozwój poza USA. Może w końcu wejdą do Niemiec i Wielkiej Brytanii bo już się starają kilka lata o to.
Może też w Indiach się uda i w innych krajach w Azji.
A do tego jeszcze nowe produkty których rozwój pewnie przyspieszy jak zakończy się głowny etap restrukturyzacji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICALG 4,73% 28,80 2020-08-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.