Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,26 zł , zmiana od tamtej pory: -15,02%

Re: PKN Orlen sfinalizował umowę o partnerstwie z Northland Power

Zgłoś do moderatora
Rozpoczęcie budowy morskiej farmy wiatrowej Baltic Power planowane jest na rok 2023

https://www.orlen.pl/PL/BiuroPrasowe/Strony/PKN-ORLEN-i-Northland-Power-rozpoczyna-współpracę-przy-realizacji-morskiej-farmy-wiatrowej-.aspx

Tak mi się wydaje że to Orlen i Northland Power będą rozdawać karty - ale tak jak zostało to już wcześniej pisane na tym forum - w Gdyni będzie zapotrzebowanie na wykonawców w tej dziedzinie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -0,28% 3,62 2021-10-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.