Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  241,00 zł , zmiana od tamtej pory: -11,62%

Re: PKC na koniec dnia

Zgłoś do moderatora
Słuszna uwaga. Uważny obserwator widział dużo więcej zleceń po PKC kupna sekundę przed zamknięciem. Ktoś liczył, że odkupi po niższej cenie niż na notowaniach ciągłych . Jak widać przeliczył odkupił praktycznie tyle samo co wystawiono na PKC
  • PKC na koniec dnia Autor: michal741
  • Re: PKC na koniec dnia Autor: ~obserwator

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMARCH -4,05% 213,00 2021-11-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.