Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,73 zł , zmiana od tamtej pory: -32,27%

Re: Pisowska inflacja 15.6%!! Dzięki pisowcom

Zgłoś do moderatora
Dlaczego zdrajco przez takich ludzi jak ty i Tusk i TVN co utrudniają Polsce normalnie funkcjonować zachód zazdrości że za szybko się rozwijamy oni stoją w miejscu aby nas jest taki postęp dzięki naszymadrym ludzią że za 10 lat to nie będą nam do pięt dorastać dlatego nam żucają kłody pod nogi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -2,51% 6,59 2022-12-02 17:03:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.