Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,57 zł , zmiana od tamtej pory: -34,86%

Re: Pisałem grać na INVENTION to i SOFTBLUE pójdzie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-07-01 o godz. 23:48 ~Longterm napisał(a):
> Nic sie nie stalo po za tym, że m.in ty i stroz bo o trollu Ta czy aaa nie wspominam zaczela pisac, gdy Invention urosl +15%, ze to smiec bo to Softblue powinien rosnac - tak w skrocie :))))
> > To udowadniam, ze sie grubo mylicie.
> > Do czasu debiutu 65 mln akcji serii E+F nic nie urośnie i w waszym interesie jest robic tak by to teraz invention urosl bo sbe majac tam ponad 50% udzial, wzrost SBE pojdzie za wzrostem INM.

Jeżeli faktycznie to tak ma działać, ale wydaje mi się to dziwne bo z tego co się orientuję i 100% pewności nie mam to nie jest to 50% udziału tylko znacznie mniej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE -5,13% 0,37 2021-10-21 17:02:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.