Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,57 zł , zmiana od tamtej pory: -35,44%

Re: Pisałem grać na INVENTION to i SOFTBLUE pójdzie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-29 o godz. 21:49 ~Opinia napisał(a):
> Zostaw ich January
> >
> > To są intelektualni analfabeci inwestycyjnymi. Nic im nie tłumacz, nie zasługują!
> >
> > Niech żyją marzeniami o Sofblue i wzroście kursu tuz przed dopuszczeniem 65 mln akcji do obritu hahahahaha

A nie widziałem osób, które tak piszą, jedyne co piszą to to, że byłoby fajnie jakby tak się stało, ale może być ciężko przez natłok trolli i dosyć niskim ruchem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE -0,54% 0,37 2021-10-22 17:00:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.