Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,54 zł , zmiana od tamtej pory: -31,85%

Re: Pisałem grać na INVENTION to i SOFTBLUE pójdzie

Zgłoś do moderatora
Trollu wg ciebie trollu Ta (po pracy g.16-23 6-7:30) / aaa (g. 8-16) nie bylo ich stac na kupno dzialki za ponad 4 mln, nie bylo ich stac na objecie 19 mln akcji SBE po 0,22 na co wydali 4,18 mln.

I to jak pisales trollu Ta bez kredytow z banku co jest absolutna zaleta w przypadku spolek by nie miec zobowiazan obciazonych na majatku, hipotece, zastawach na akcjach itp.

Czekam az bedziecie pisac, ze nie stac ich na cement i piasek hahahahaha

OŚMIESZASZ SIĘ hahaha

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE -0,54% 0,37 2021-10-22 17:00:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.