Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,54 zł , zmiana od tamtej pory: -31,57%

Re: Pisałem grać na INVENTION to i SOFTBLUE pójdzie

Zgłoś do moderatora
Pełna zgoda. INVENTION to klucz dobsukcesu SOFTBLUE.
To Invention buduje CB+R tj szpital VR+AR o lacznej wartosci z wkładem ok 40 mpn zlotych !!!

Bez sukcesu i wzrostu wartosci Invention SBE nie podskoczy eyżej.

I nie ma sie cobzloscic.

Ostatnie infa ze spolki SBE, nowe umowy, sprzedaz dronow, aktywnosc prezesa na FB czy artykułach nic nie dala. Kurs spadl w okolice raptem 3-4 gr od kursu TKO jaki ustawili po odcieniu praw poboru po serii F.

Do tego pełna zgoda. INM ma duzo mniej akcji w obrocie, na serii E 15 mln jest lockup.

Kazdy kto ma akcje SBE w swoim interesie powinien kupic akcje Invention. Chociaz symbolicznie.

A pisanie tutaj nawet przez posiadaczy SBE, że Invention jest "be" to najdelikatniej, NAJDELIKATNIEJ mowiac...głupstwo !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE 0,41% 0,37 2021-10-25 16:47:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.