Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,18 zł , zmiana od tamtej pory: -30,81%

Re: PiS nauczył się wiele od Solorza

Zgłoś do moderatora
To najlepszy Ośrodek Psychiatryczny w Polsce jaki widziałem – powiedział w czasie swojej wizyty w Szpitalu Świętego Łukasza w Tarnowie Andrzej Jacyna, prezes Narodowego Funduszu Zdrowia

dla "~MałyGeyekjarek"  ta informacja ci sie przyda , polecam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 1,21% 6,35 2022-10-03 16:37:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.