Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,35 zł , zmiana od tamtej pory: -34,89%

Re: Piotruś szukałeś porady u specjalistów ?

Ten mój poprzedni post z porównaniem do Duke Nukem i cierpliwością, to był trochę taki żart. Również osobiście uważam, że te gry nigdy nie wyjdą. Lecz może to i lepiej biorąc pod uwagę jak wyglądają zapowiedzi. I ten Duke Nukem też winien zostać porzucony, a nie dłubany na siłę przez ponad dekadę. Nadmierne przeciąganie tematów zawsze się źle kończy. Miałem tylko cichą nadzieję, że może przynajmniej na Architect Life się skupią, ale po prezentacji Nacon porzuciłem już te myśli. Na Gumballa też nie liczę, bo skoro gry premium indie robią się tutaj już kilka lat i zrobić nie mogą, bo gra AAA będzie się robiła całą wieczność. Tragedii nie ma, bo widać że spółka potrafi zarabiać sporą kasę, wyniki ma coraz lepsze i kurs za wskaźnikami w końcu podąży, tylko że firma najwidoczniej skupiła się na innej działalności niż gaming. Ale może to i lepiej...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC -10,90% 13,90 2022-01-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.