Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,35 zł , zmiana od tamtej pory: -34,61%

Re: Piotruś szukałeś porady u specjalistów ?

Zgłoś do moderatora
Lekarz jest potrzebny takim jak ty, którzy desperacko atakują mnie, broniąc spółki, która dopuściła się wielu nieprawidłowości. Robicie to, bo chcecie odzyskać swoje stracone grosze i tylko to się liczy. I to WY spamujecie forum wątkami o mnie, to WY kłamiecie i siejecie propagandę sukcesu spółki, to WY zmieniacie nicki i IP. Robicie wszystko to, o co oskarżacie mnie, osobę który jedynie rozlicza Leszczyńskich z obietnic. Spójrz w lustro.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC 0,43% 13,96 2022-01-24 16:47:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.