Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,50 zł , zmiana od tamtej pory: 13,55%

Re: Piotr Sobiś Nowym PREZESEM ZARZĄDU - NAJNOWSZY KOMUNIKAT

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-06-16 o godz. 15:10 ~Mat napisał(a):
> To co wypisujesz o tym dołku na każdym wątku świadczy ze jesteś dzieciakiem co za 2 tyś złotych kupił akcji i zbiera na 20 letnie BMW licząc na zarobienie kolejnych 2 tyś. O tym czy jest dołek teraz czy jest na 1zł oraz czy nagle nie wzrośnie o 100% na pewno nie będą decydować ludzie twojego kalibru.
Ważne by rosło na kursie i tyle

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INFOSCAN -0,25% 3,98 2019-07-23 16:49:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.