Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,28 zł , zmiana od tamtej pory: -25,23%

Re: Piękny RGR

Zgłoś do moderatora
Co do RGR, to występuje wtedy, kiedy cena próbuje pobić nowy rekord i ustanowić nowe maksimum w danym trendzie czasowym i jej się nie udaje. Tu patrząc na roczny wykres oczywiście słupkowy, lub świecowy, (na liniowym to można nawet zobaczyć jak Twoja baba obrabia kiełbasę listonoszowi, kiedy jesteś w pracy ;-) ) widzimy krótkoterminowy trend spadkowy, bez próby pobicia nowego rekordu. Nie wiem, skąd wziąłeś też 3,6 jako wsparcie ? Ostatnie minimum, to 3,8. Niestety, trudno kierować się analizą tech na spółce, gdzie mając 20 tyś można zrobić poważny ruch cenowy w lewo lub prawo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON -3,03% 3,20 2020-04-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.