Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Pięknie wygląda prawa strona Pięknie!!

Zgłoś do moderatora
Scenariusz się powtarza już któryś raz. Jak więcej akcji się uskłada to za parę dni ktoś łyknie wszystko i znowu spuści do 0.45. Widzicie, a może nie - zlecenie na 0,49 - 10 zleceń to pikuś 2 grube - wniosek - straszą aby kupić po 0,45, 0,46, 0,47. Wygrają tutaj tylko najwytrwalsi. Bo jak ,,ktoś gruby'' się zapakuje to powtórka z tamtego roku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE -3,42% 1,13 2023-09-21 15:26:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.