Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,00 zł , zmiana od tamtej pory: 18,33%

Re: Pieknie odbieraja akcje od otumanionych leszczy. Klasyka

Zgłoś do moderatora
Gam--nie sprzedają a za rok tu będą 3 cyfry. Prezes to sprawny marketingowiec, czuje, że ładnie rozkręci hype pod premiery SERUM, HOTEL RENOVATOR oraz INKWIZYTOR w 2023 r. Będziemy mieli kumulacje, a kap. to teraz śmieszne 25 mln. równe środkom otrzymanym od wydawców. SERUM drugi GREEN HELL, INKWIZYTOR to klimat Wiedzmina + DETROIT, na dodatek wiele własnych oryginalnych pomysłów. Super czas na dopakowanie pakietow.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 1,43% 14,20 2023-05-26 17:03:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.