Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,00 zł , zmiana od tamtej pory: -39,17%

Re: Pieknie nas zalatwili!

Zgłoś do moderatora
Skąd to wiesz?

W nawiązaniu do komunikatu z 05.01.2021 dotyczącego zawarcia przedwstępnej umowy kupna udziałów w Spółce posiadającej prawa do opatentowanej technologii kardiochirurgicznej, Zarząd informuje, iż w dniu 30.03.2021 podpisał aneks zmieniający termin zawarcia umowy przyrzeczonej do 30.04.2021.

Mamy trochę ponad tydzień do ESPI, jeśli umowa zostanie podpisana to raczej nikt ze spółki uciekać nie będzie.
Nawet jeśli nie zostanie podpisana to większość i tak czeka na ich własne projekty.
Jak dotąd wszystko idzie z planem...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDINICE 8,42% 21,90 2022-01-17 11:30:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.