Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,78 zł , zmiana od tamtej pory: -35,57%

Re: PGR DOI KROWY CAŁY CZAS NA DEFICYCIE, -LIST DO HRABIEGO-

Zgłoś do moderatora
Zobaczcie. Tak wygląda największy szkodnik na PGE. To on zdołował kurs akcji.
Teraz pies z kulawą nogą nie interesuje się PGE.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/PGE-rozwazy-kolejna-emisje-jesli-bedzie-nadal-zainteresowanie-inwestorow-prezes-8303938.html 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -0,97% 6,30 2022-10-06 17:02:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.