Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,83 zł , zmiana od tamtej pory: -34,69%

Re: PGR DOI KROWY CAŁY CZAS NA DEFICYCIE, -LIST DO HRABIEGO-

Zgłoś do moderatora
sasin i morawiecki to z wykształcenia historycy. I to raczej kiepscy historycy. sasin studiował tę historię 8 czy 10 lat i niczego się nie nauczył. Podobno historia kołem się toczy. Bywa że do historii przechodzi się wyjeżdżając na taczkach.
sasin i morawiecki wyjadą na taczkach prosto do więzienia. Chyba, że wcześniej wyjadą na Białoruś lub do Rosji. Ale tam może dopaść ich seryjny samobójca, tak jak dopadł tego dezertera z Polski.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -1,11% 6,42 2022-10-05 09:54:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.