Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,88 zł , zmiana od tamtej pory: -33,94%

Re: PGE urośnie/8estrallas

Zgłoś do moderatora
nowa emisja ma być notowana pda,wiesz co to pda i co oznacza krótkoterminowo dla kursu?
jednocześnie Zarząd GPW postanowił wprowadzić z dniem 4 maja 2022 r. do obrotu giełdowego na rynku podstawowym ww. prawa do akcji Spółki, pod warunkiem dokonania przez KDPW najpóźniej w dniu 4 maja 2022 r. rejestracji tych praw do akcji i oznaczenia ich kodem "PLPGER000085". Ponadto Zarząd GPW postanowił notować prawa do akcji Spółki w systemie notowań ciągłych pod nazwą skróconą "PGE-PDA" i oznaczeniem "PGEA".

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 0,65% 6,53 2022-11-25 17:03:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.