Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,13 zł , zmiana od tamtej pory: -29,75%
Dnia 2022-03-06 o godz. 18:10 ~Grabarz napisał(a):
> W najbliższym czasie będzie to spółka, która wróci do łask. W momencie odejścia od gazu z Rosji, produkcja z węgla jest to jedyna szybka alternatywa. Jestem przekonany, że zostanie zawieszony lub zreformowany system handlu CO2. W tym momencie jesteśmy w zupełnie innej rzeczywistości. W najbliższym czasie na tej spółce mogą być wzrosty po 30% w ciągu jednej sesji. Jeśli ktoś tego w tym momencie nie dostrzega, trudno.

realia a takie nabe jet spóżnione , ciepłownictwo pozotaje w PGE oprócz węgla brunatnego ciepłownictwa , cena węgla w roterdamie 450 zł ciepłownie muzą dokupować węgiel rosyjski lub z australii a cen na da się podnięść bo będzie rewolucja lub epoka lodowcowa .ciepłowni gazowych nie ma bo rząd oóznił zmiany o 6 lat .
  • PGE Autor: ~Grabarz
  • Re: PGE Autor: ~Ed
  • Re: PGE Autor: ~axa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -1,23% 6,41 2022-10-05 16:07:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.