Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,17 zł , zmiana od tamtej pory: -8,39%

Re: PFR i BOŚ wesprą łańcuchy dostaw na potrzeby budowy farm wiatrowych

Zgłoś do moderatora
Ten fragment powinien bardziej zainteresowac
,,Jak podkreślił Tomasiak, drugim elementem udziału PFR - za pośrednictwem szeregu specjalnych funduszy - będzie poszukiwanie firm, które potrzebują wsparcia kapitałowego dla zwiększenia swojej produkcji, opracowania nowej technologii czy wypełnienia kontraktów.,,
całośc
https://www.energetyka24.com/gaz/pfr-i-bos-wespra-budowe-morskiej-energetyki-wiatrowej-na-baltyku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL 3,52% 3,82 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.