Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: pewnie wielkie G skupili

Zgłoś do moderatora
Sytuacja jest jasna:PZU nie skupiło do 90%,a więc nie mogą zarządzić skupu przymusowego po 1,7. Od 2 miesięcy sami sobie sprzedają po 1,67 i odkupują po 1,65-1,68 przy żenujących obrotach, chcąc udowodnić że taka jest własnie realna wartość spółki. Kilka milionów akcji jest w rękach ciułaczy i 2 funduszy. Nikt z pozostałych akcjonariuszy nie jest frajerem aby zbyć akcje spółki po za 0,6 WK, gdzie w samym Krakowie mają nieruchomości warte kilkadziesiąt mln złotych, nie licząc rosnących z kw na kw dochodów z core businessu.
Nie wiem co się wydarzy, ale są 2 wyjścia na najbliższe tygodnie: albo nowe wezwanie po wyższej cenie,a wiec jazda na pólnoc do 2-2,5,albo marazm i jazda po 1,6-1,7 na przeczekanie do ogłoszenia wyników za 2013.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARMATURA 0,00% 1,68 2014-01-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.