Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,75 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Pewna pożyczona Historia PRLu

Zgłoś do moderatora
Wszystko pewnie prawda tylko dlaczego zapomniałeś że od 2015 r pełnie władzy w Polsce ma pis. Gdzie jest szeryf ziobro, gdzie inni krzykacze którzy opowiadali głupoty o "dobrej zmianie". Cała afera GetBack odbyła się pod skrzydłami pis i żadne historyjki tego nie zmienią. GetBack wszedł na giełdę w 2017r i to wtedy jest początek gigantycznego przekrętu. Jeśli było wcześniej coś złego to gdzie był KNF oraz Giełda którymi kierowali nominaci pisowscy. To oni nie powinni dopuścić tej Spółki do obrotu publicznego i możliwości sprzedaży obligacji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETBACK -17,04% 3,75 2018-04-16 09:04:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.