Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  75,40 zł , zmiana od tamtej pory: 4,91%

Re: PEP- jest siła

Zgłoś do moderatora
Piszesz że spółka super to jak ma być z kursem? Odpowiedź już jest zawarta w pytaniu.

Mamy zarysowany trend na spółce, wszyscy chcą iść w OZE i czystą energię. Rozwijamy cały czas nowe projekty, majątek jest poukładany, finansowanie jest. Wycena idzie wraz z rosnącym EBITDA. Mamy stabilizację i powtarzalność wyników. SPV wypłacają już dywidendy do Spółki matki osiągając bardzo dobre stopy zwrotu. Stan gotówki mamy około 400 mln stabilnie cały czas.
Partnerów na wszystko co nowe mamy określonych, pozostaje tylko czekać na 4 literach.
Rynek OZE zastępujący elektrownie węglowe będzie rósł co roku, dodatkowo sam rynek w związku z rosnącym zużyciem energii rośnie. Także sama spółka na rosnącym rynku się rozwija i masę powinna zwiększać w szybkim tempie bo zmiany dzieją się TERAZ.
Napływa kasa z UE w kosmicznej ilości na inwestycje w transformację energetyczną.

Miasta już nawet chcą się tak promować...
https://www.cire.pl/item,214646,1,0,0,0,0,0,enea-ma-dwuletnia-umowe-na-dostawy-zielonej-energii-dla-gminy-krakow.html 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP -0,25% 79,10 2021-11-29 14:34:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.