Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  73,40 zł , zmiana od tamtej pory: 11,44%

Re: PEP- jest siła

Zgłoś do moderatora
Pełna zgoda. Dodam tylko, że porównując wskaźniki czysto fundamentalne PEP do reszty OZE z GPW to PEP pomimo ostaniach wzrostów nadal wygląda bardzo atrakcyjnie. Jasną sprawą jest, że większość OZE z GPW to instalatorzy i porównywanie ich do PEP mija się trochę z celem ale OZE to OZE. Można pozazdrościć Columbusowi tego, że pomimo kosmicznej wyceny ludzie dalej to kupują. Ale z drugiej strony to daje nadzieję, że i u nas kiedyś tak będzie no bo ileż można siedzieć w cieniu żuczków gnojaczków OZE notowanymi na GPW z takimi perspektywami na przyszłość?!. O PEP po prostu misi się zrobić głośno! No ale wszystko przyjdzie z czasem:) Moim zdaniem cierpliwi zostaną wynagrodzeni:)
A z raportu Columbusa najbardziej podoba mi się szata graficzna:D Umieją się chłopaki sprzedać:P

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP -0,85% 81,80 2021-10-28 10:04:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.