Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: PEMUG - radze wskakiwac ostatnia chwila, jedziemy na 10 pln

Zgłoś do moderatora
jutro jeszcze z 5% a dalszy rowoj sytuacji zalezny bedzie od przebiegu sesji bo jesli popyt sie troche odbuduje to do konca tygodnia krecimy sie wokolo 2-2,05 i czekamy na pozytywne info jezeli bedzie dalej zdecydowana przewafga podazy to lecimy na poludnie, obserwacja sesji duzo odpowie najbardziej zaszkodzil zjazd z 2,55 na 2,19 i to spowodowalo dzisejszy dalszy zjadz plus raport zobaczymu jak jutro to bedzie wygladalo, a nie ciekawi cie kto tak sype???????????? a moze sypia wczesniej skupionymi przez siebie akcjami zarabiajac w ten sposonb??? poszly pakietowki a teraz wracaja do drobnicy??? akcjonariusze pemuga to kombinatorz zwlasza dolezał

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEMUG 0,00% 0,77 2019-04-11 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.