Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: PEMUG - radze wskakiwac ostatnia chwila, jedziemy na 10 pln

Zgłoś do moderatora
Rapid, przykro mi to mówić ale jak widzisz ostatnie dni znacznie wyciszyło wątek pemuga, niestety jak dobrze zuważyłeś wygląda to słabo, podaż jaka się ustawiła wygląda jak na pemug bardzo imonująco, a popyt słabiutki , dzis przerzucali z worka do worka i tyle, jak zuważyłeś nawet jak sie pojwiło 40k po 205 nie ruszyło to popytu i zaraz wywalili niestety jutro spadki i spadki szkoda gadać, więc chyba dałeś się nagonić na bankruta.
A Rafik, czy wiedzący juz nie piszą 10 postów na godzinę i teraz się uciszyli wiec jutro na czerwono, kwestia tylko ile

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEMUG 0,00% 0,77 2019-04-11 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.