Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: PEMUG - radze wskakiwac ostatnia chwila, jedziemy na 10 pln

Zgłoś do moderatora
co do parkietu i matiego, zauwazcie ze do rozpoczecia sesji wzrostowej we czwartek na parkiecie była kompletna cisza z wyjatkiem jednego watku mowiacego jaka spolka moze dac zarobic.....mati i jego spoldzielnia tfu koledzy, juz paredni wczesniej dokonali opracowania nt pemugu i skupywali akcje nie piszac tego na lewo iprawo, prawdopodobnie tak jak subgeniusz i inni. Dopiero po tym jak kurs poszedl w górę ujawniło sie wiecej osob piszacych.

Mysle ze nie jest prawdopodobne by mati i spółka samodzielnie wywindowali kurs czy tez na roznych forach, niejako post factum, zachecali do kupna walorów

rzucanie cen typu 5-10 zeta nie ma sensu, wskaźniki sa na te chwile nieobeiektywne, kurs moze bujacale na dluzsza mete załozywszy scenariusz przejecia, deweloperke itd to nawet kupujacy powyzej 2.50 powinni byc w miare zadowoleni.
Pytanie tylko kto, i kiedy będzie chciał się "skumać"z Pemugiem

a co do wiarygodnosci chlopakow z parkietu, ?naganiali? Na Fabryke diet w przedziale 40-60groszy;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEMUG 0,00% 0,77 2019-04-11 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.