Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: PEMUG - radze wskakiwac ostatnia chwila, jedziemy na 10 pln

Zgłoś do moderatora
a wiesz dlaczego jestem sceptyczny bo widzxe wywalanie akcji dzisaj dobiero po 2,29 mozna odnies wrazenie ze kto grubszy bral, moze mylnie to interprtuje ale np jak byly ukryte zlecenia ss na 2,39 2,49 2.5 to rala to drobnica po 2do 5k a jakbymialbyc gruby to walnalby 30k od reki i posprawie a tak??? i dziasaj jescze znikajace zlecenia na kupnie po 10 k ktore staraly sie podsycic popyt zreszta nieskutecznie bo dzisaj zmkniecie na minimach i jeszcze 2,29 nie zebrane , w poniedziqlek otwarcie na minus na pewno pozniej , sie zobaczy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEMUG 0,00% 0,77 2019-04-11 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.