Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: PEMUG - radze wskakiwac ostatnia chwila, jedziemy na 10 pln

Zgłoś do moderatora
ty;lo niestety dzis podaz zadzila bez dyskusji i widac ze sypali calkiem niezle i na koniec mimo zbierania 2,29 peklo i zostala podaz, a bez infa nie pojdzie niestety, na parkiecie ktos wkleil ze awbud juz w styczniu 2009r cos gadal o powoazaniu z mala spolka a skoro w 11 mieisecy sie nie dogadali wiec cos kominuja i to nie jest dobre, wiec pewnie awbud chce kogos wydymac i nic z tego nie bedzie , a podaz zaskakujaco duza i mimo ff20% to nadal okolo 5.5mln wolnych akcji a przy takim ruchu to szybko nie obroci ja jestem sceptyczny niestety

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEMUG 0,00% 0,77 2019-04-11 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.