Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  127,35 zł , zmiana od tamtej pory: -1,49%
Krys puki co takie jest prawo... KNF może się z tym zgadzać lub nie... to nie ma znaczenia. puki jest takie prawo wszystko jest legalne.. KNF jedyne co może to wydać swoją opinie ( bądź rekomendacje ) do ustawodawców, a Ci albo pusluchają albo nie. W takiej belgii na przykład ustawodawca zakazał funkcjonowanie rynku pozagiełdowego lewarowanego. U nas to nie bedzie takie proste. Belgie praktycznie nie miała rodzimych brokerów dlatego było to tam łatwiejsze. Polska ma swoich rodzimych brokerów więc ustawodawcy są ostrożniejsi.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO -0,28% 125,45 2018-03-21 09:51:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl