Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,40 zł , zmiana od tamtej pory: 11,11%

Re: Patrzeć na wskaźniki i dzisiejszy raport

Zgłoś do moderatora
Spokojnie, spokojnie. Nie ma co podniecać się drgnięciem. Dół został przeczyszczony. Wykupiono, co miało zostać wykupione. Nie oznacza, to jeszcze żadnego startu. Raczej istnieje możliwość, że wskakujemy na kolejny stopień drabiny i teraz tu zacznie się czyszczenie poziomu z "taniego" papieru. Niecierpliwi oddadzą po taniości. Trochę wahań i potem znów drgnięcie. Wszystko zależy od tego, po ile ludzie będą oddawać. Na obecnym poziomie, większość chyba już zreflektowała, że nie ma co wypuszczać papieru po tej cenie. Widać to po ostatnich dniach i śmiesznych obrotach, nikt sprzedawać nie chciał za bezcen, więc poprzeczka poszła w górę.
Spokojnego weekendu!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VIDIS 0,00% 6,00 2021-09-23 09:04:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.