Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,10 zł , zmiana od tamtej pory: 17,65%

Re: Patrzeć na wskaźniki i dzisiejszy raport

Zgłoś do moderatora
Ale ktoś ma sraczkę - statystycznie na NC spółka gniot jest wyceniana na o 4 - 5 mln. Spółka gniot, ale spółka, w której jest akcjonariusz JC wyceniana jest na 20 - 30 mln. Gdyby tę spółę zlikwidować i posprzedawać wszystko, to zostałoby pewnie z 9 - 10 mln gotówki - nie uwzględniam rzeczowych aktywów trwałych pewnie też są warte. Pozytywnie zaskoczył 1 kw 21 - zazwyczaj jest wysoka strata a tu taka niespodzianka - czkam na tego człowieka biegunkę - jak ma tak pilna potrzebę, to dokupię w przyszłym tygodniu parę tysi. Gdyby to była spółka gamingowa, to byłaby wyceniana na 100 mln teraz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VIDIS 3,45% 6,00 2021-09-16 11:36:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.