Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,71 zł , zmiana od tamtej pory: -10,77%

Re:Patrzcie na przełamanie oporu linii wierzchołków ...technicznie

Zgłoś do moderatora
Informacja do tych graczy długoterminowych: starajcie się teraz skupywać po kilka kilkanaście akcji miesięcznie a nie sprzedawać. To zobaczycie jak kurs wróci szybko na prawidłowe tory. Pisiewicze sterujący Orlenem liczą na to, że drobni akcjonariusze się przestraszą i oddadzą swoje udziały po 7zł. Gdzie a akcjonariacie obywatelskim i dniu debitu kupowali za ponad 2 razy tyle. Uwzględniając inflację akcje powinny być warte conajmniej 30zł gdyby tylko rząd odczepił się od tej spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -0,58% 6,88 2020-04-03 17:04:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.