Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,27 zł , zmiana od tamtej pory: -2,36%

Re: Patrowicz ma 100ml napewno przejmie krakchemie

Zgłoś do moderatora
A kto sprzeda jemu te papiery? Mazgaje daliby możliwość wglądu do dokumentacji spółki i wyszłyby na jaw wszystkie przekręty! Po co Mazgaj kupił (sprzedał) prezesowi akcje gdy miał ich tak wiele, że musiałby ogłosić wezwanie? To proste, musi je trzymać aby mieć swoją radę i bezkarnie drenować spółkę z pieniędzy. Lepszego interesu i tak na tej spółce nie zrobi, co najwyżej za dobre sprawowanie znowu komuś kupi Porsche z pieniędzy KCH.
P.S. No, chyba że Patrowicz to jego człowiek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KRAKCHEM 1,64% 1,24 2019-04-17 12:48:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.