Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,30 zł , zmiana od tamtej pory: 67,38%

Re: Papier toaletowy te akcje.

Zgłoś do moderatora
Obserwoałeś Leon kiedyś słupki jak fundusze wchodziły albo wychodziły z jakiejs spółki, czy tylko siedzisz na forum czytasz i piszesz banialuki? Nawet na forum widać że Ci co pisali wmiare normalnie dawno już przestali pisac. Ci od siania paniki jak szoki, doce , kloce itp też juz czekaja załadowani pomiedzy 23 a 28 i przestali pisać. Ty za to pewnie za pare tygodni jak zobaczysz kurs zaczniesz obwiniac wszystkich dookoła łącznie z firmą jak to masz w zwyczaju. z tego co tu piszesz to jestes zwykłym kolarzem bez podstawowej wiedzy czekającym na super info. Tacy na koniec roku zawsze sa w szoku jak patrza ile " zarobili"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMAXIMA 9,00% 39,00 2022-01-20 17:04:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.