Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,98 zł , zmiana od tamtej pory: 62,64%

Re: Papier toaletowy te akcje.

Zgłoś do moderatora
Jsw, firma że strata 1mld. Brak przyszłości. Ryzyko upadku itd.

BioMaxima z ogromnym wzrostem EBITDA. Działa w dziedzinie tej dekady. Globalny zasięg. Zaraz podwojenie mocy produkcyjnych. Wejście na rynek główny. Państwa zbrojące się profilaktycznie i powiększają % PKB na służbę zdrowia. Przejęcie mniejszych. Jakość produktów.

Kurs na samym dnie, więc możliwość szybkiego, dużego wzrostu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMAXIMA 0,00% 39,00 2022-01-21 17:04:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.