Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,90 zł , zmiana od tamtej pory: -4,85%

Re: Panowie, odpalamy na 30zl, zysk w q2 44 mln

Zgłoś do moderatora
papier mocno sie trzyma, a jest przeciez na rekordowym poziomie (po odciciu dywidendy), dla przypomnienia, niedlugo beda wyniki dla pozostalych przetargow w kwocie ok. 6mld, patrzac na to ze poki co torpol zgarnol niemalze wszystkie te zakonczone w tym roku to mozemy sie pozytywnie zdziwic, niech trafi konserwatywnie patrzac polowa z tego czyli 3mld to da nam portfel niamlze 6mld a przeciez beda oglaszane kolejne przetargi....Juz widac ze KPO nie bedzie mialo tu zadnego znaczenia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TORPOL -1,35% 16,08 2022-11-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.