Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,72 zł , zmiana od tamtej pory: 2,29%

Re: Panowie, odpalamy na 30zl, zysk w q2 44 mln

Zgłoś do moderatora
https://www.nakolei.pl/linia-kdp-do-granicy-z-ukraina-cpk-ma-przedstawic-wariant-inwestorski-do-konca-roku/

co tu sie wyprawia, bylo 800km nowych torow teraz jest mowa o 2000, a za chwile znowu doloza, nie wspominajac o potrzebach powojennych Ukrainy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TORPOL -1,35% 16,08 2022-11-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.