Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,58 zł , zmiana od tamtej pory: -3,02%

Re: Panowie, odpalamy na 30zl, zysk w q2 44 mln

Zgłoś do moderatora
jakoś szału zakupów nie ma. ja oczywiście wiem, że Torpol to spółka dla cieprliwych i tu już dawno kurs powinien dobijać do 30zł. dziś kurs zatrzymał się na sma44, poziom FIBO to 16 zł, pewnie teraz zjazd w tym kierunku, aby wychłodzić wskaźniki i później powoli w kierunku 20zł. Ale na przebicie 20zł w tym roku to ja bym nie liczył, mimo iż po tych wynikach można śmiało teraz kupować po 16.50 - 17.00 a i tak kolejna dywidenda z tego da ponad 20%. Spółka mało popularna, bo po takich wynikach to powinny być górne widły i jazda na 20zł już dziś.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TORPOL -1,35% 16,08 2022-11-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.