Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,90 zł , zmiana od tamtej pory: 15,72%

Re: Panowie, odpalamy na 30zl, zysk w q2 44 mln

Zgłoś do moderatora
a widzisz co Prezes dodaje ? zysk wynika z kończenia inwestycji, wyzwanie teraz to rosnące koszty materiałów i pozyskiwanie nowych kontraktów. oczywiście wynik w pytę i obecna wycena to nieporozumienie, ale skoro Dywidenda 3zł nie dała rady pchnąć kurs powyżej 20zł to ja się cudów nie spodziewam tutaj. Z wypowiedzi Prezesa by wynikało, że kolejne 2 kwartały mogą być cienkie. Dywidenda za rok pewnie w przedziale 3.50 - 4 zł. PS. XTB pokazało historyczny zysk za H1 (ok 4.09 zł na akcję, a kurs zaliczył wodospad , aktualnie 21.76 zł). To jest właśnie bananowa giełda. Trzymam mój pakiet na IKE, ale cudów się nie spodziewam. Tutaj do góry ruszy, jak Torpol zaraportuje, że wygrał jakis duży przetarg (z budżetem 2-3 mld zł).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TORPOL 3,25% 18,40 2022-12-06 13:50:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.