Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,80 zł , zmiana od tamtej pory: 89,47%

Re: PANORAMA MÓWI O POLSKIM LEKU NA COVID OD BIOMED LUBLIN

Zgłoś do moderatora
Racja. Artysta to jest wtedy gdy się sprzeda. Póki się trzyma to stary mnie na tylko szanse nas długoterminowy zysk. Ja jestem z Biomedem około 2 lat. Były różne wzloty i upadki ale trzymam. Założyłem że poniżej 6,5 nawet nie kursuje o sprzedaży (co wieje razy tu pisałem) a przy obecnej sytuacji podniosłem poprzeczkę do minimum 10 zł. Czas mnie mnie goni a pakiety to niewiele ponad 100.000 akcji więc szału nie ma. Alter realnie patrząc to wycena już teraz powinna być około 15

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB 7,46% 7,20 2020-07-02 11:24:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.