Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,19 zł , zmiana od tamtej pory: 23,10%

Re: Panie "Rafcyk".................................................

Zgłoś do moderatora
Czy ja kiedyś wypowiadałem się o swoich dochodach ??
Nie , pisałem tylko kiedy kupuje akcje :) ale Ty tu przyszedłeś po to co napisała Jolka : zazdrośnik straszliwy , ja bym do tego jeszcze dodał gburowatość i brak podstawowej wiedzy

Jeśli takie IP185.137.141.134 jest z Polski to mi Ciebie żal , do tego wydaje mi się że na zmywaku tutaj zarabiają więcej niż Ty na trollowaniu po forach :P

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -0,68% 1,46 2021-10-28 14:57:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.