Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,18 zł , zmiana od tamtej pory: 23,39%

Re: Panie "Rafcyk".................................................

Zgłoś do moderatora
....... o jakiej konwersacji chłopie opowiadasz?!. "Rafcyku", stwierdzam jedynie fakt, jestes żałosnym, chwalącym sie golasem. Nikt z tobą polemizować nie zamierza. Prawdziwy biznesmen nie wypowiada sie o swoich dochodach i bogactwie. Chłopie twoi sasiedzi śmieją sie z ciebie, ale cóż , po tobie spływa ,jak po kaczce. Konfabulujesz, usiłujac zaimponnować tobie podobnym. Śmiechu warte jest wysyłanie z Hiszpanii ( jesteś na zsyłce przy zmywaku?) postów z polskiego adresu. Liczyłeś na tępotę wszystkich zaglądajacych na ten wątek? Przeliczyłęś się! Czytaja go czasami również normalni, ale ty imponujesz tylko ........ nie, z litości nie będę wskazywal, kim są.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN 1,39% 1,46 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.