Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Panie Prezesie co Pan ugra dla nas?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-05 o godz. 22:02 ~Greco napisał(a):
> Ile można czekać z tym państwowym gigantem Orlen? Fuzja robi masę biurokracji i papierologii. Dodatkowo to jest firma państwowa czyli gigantyczna biurokratyczna bezwładność. Proponuję wystawić oferty dla drapieżnych kapitalistów. Może zaproponują mniej, ale czekanie się skończy. Proszę brać to pod rozwagę.

Po pierwsze aktywa Petrola są nic nie warte, bo gdyby były, to już dawno zostałby sprzedane.

Ale załóżmy, że są. To po drugie, całość jest zastawiona na rzecz wierzycieli. Nie ma możliwości sprzedaży, wynajmu, itd. bez ich (wierzycieli, banków) zgody. To tak jakby ktoś chciał sprzedać dom wzięty na kredyt. Teoretycznie można to zrobić, tyle tylko, że nikt nie kupi takiej nieruchomości z obciążoną hipoteką.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.