Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Panie Prezesie co Pan ugra dla nas?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-06 o godz. 15:56 ~Student napisał(a):
> Przeciez wiadomo, ze zadna spolka panstwowa nie wchodzi w inwestycje venture capital. Powodow jest cala masa. Polityka i ryzyko to przeciwstawne bieguny. Akcjonariat tutaj jest uposledzony, dlatego inwestor tylko ze Stegny.

Oj tam, oj tam, nie z takimi handlarzami (bronią) państwowe podmioty robiły interesy, gorzej, że kiepskie, za co teraz opozycja psy
na nich wiesza, co oczywiście do wejścia w Petrola zniechęca. Jak pech, to pech, a lewactwo się na nas uwzięło i łatwo nie odpuści.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.