Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Panie Prezesie co Pan ugra dla nas?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-06 o godz. 14:30 ~Realista napisał(a):
> Dnia 2022-08-05 o godz. 22:57 ~Greco napisał(a):
> > Obajtek prezes Orlen, ale zepsuty nadmiarem majątku. Myślenie lekko zaściankowe. Brak kapitalizmu w najczystszej postaci doskwiera mu po stokroć. Brak zmysłu biznesowego. Puenta. OTG niech idzie na free market. WHO pays most is the winner. Time counts as well!!! Start it
>
> Gdyby Obajtek odkupił Petrola, to co na to nasza kochana opozycja? Już widzę te nagłówki w Wyborczej, że Obajtek WYDAŁ
> > MILIONY na bankruta, SPRZENIEWIERZYŁ PAŃSTWOWE PIENIĄDZE! Nawet jeśli taki ruch to intratna inwestycja,
> > która zwróci się po latach, to opozycja i tak tego nie przepuści i wyleje wiadra pomyj na prezesa Orlenu. W takiej rzeczywistości żyjemy i nie łudźmy się, że lewactwo ulituje się nad nami.

Lewactwo to niebawem zostanie przegonione do Niemiec niech tam sobie ujadają tam jest ich miejsce powinno się takich szkodników wywozić na taczkach z zakazem wjazdu już kiedykolwiek do Polski ! Działają cały czas na szkodę Polski aby tylko nas osłabiać i szkodzić !! Działają tylko dla swojej kieszeni i dla UE aby dostać potem stołeczki i aby kasa leciała !! takich zdrajców powinno się exmitować raz na zawsze z kraju !! to zdrajcy Polski i naszego Narodu którym powinno się odbierać obywatelstwo na całe życie ! Może ktoś kiedyś zrobi z tym porządek i skończy się ich era raz na zawsze i Polacy zrobią z tym porządek !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.